Kongres Menedżera Zdrowia

2019-09-12 18:00:00

W dniu 12 września 2019 roku we Wrocławiu, odbył się Kongres Menedżera Zdrowia. Konferencję zorganizowało Mazowieckie Centrum Biznesowe, a wśród prelegentów byli znakomici eksperci z zakresu zarządzania, komunikacji, marketingu, kreowania wizerunku oraz prawa.  

Inauguracyjny wykład został przeprowadzony przez trenera biznesu p. Aleksandrę Laskowską. Pani Aleksandra poruszyła temat menadżera w roli coacha, gdzie wyjaśniła jak znajomość narzędzi coachingowych wpływa na rozwój zawodowy i społeczny pracowników oraz jakość współpracy zawodowej.  Druga prelekcja poruszała kwestię teleopieki, a także systemów kolejkowych i przywoławczych, i była prowadzona przez p Janusza Politowskiego z firmy Kaler. Trzecie wystąpienie dotyczyło przeglądu aktualnych programów pomocowych i dotacji dla placówek medycznych i było prowadzone przez p. Mariusza Ryndziewicza. Ostatnie wystąpienie podczas części inauguracyjnej prowadził p. Stanisław Klunder, który omówił temat automatyzacji procesów administracyjnych

Po części wspólnej nastąpił podział na 4 równoległych bloki tematyczne na których mówiono m. in. o nowych technologiach w branży medycznej, prawie w placówce medycznej, zarządzaniu w ochronie zdrowia oraz wizerunku placówki medycznej. 

Po panelach tematycznych i kolejnej przerwie na kawę/herbatę oraz zwiedzenie licznych stoisk partnerów wydarzenia przyszedł czas na ostatnie wystąpienia podczas spotkania. W jednej z sal odbywała się prelekcja prowadzona przez p. Monikę Sienkiewicz, która podzieliła się z uczestnikami swoją wiedzą na temat tego co wpływa na skuteczne zarządzanie i narzędzi marketingowych do promocji podmiotu leczniczego. W drugiej sali miały miejsce dwie prezentacje: Bezpieczeństwo rozliczeń podatkowych oraz  błędy medyczne. 

Kongres Menedżera Zdrowia, zgromadził blisko 300 uczestników. W organizacji spotkania pomogło nam 18 partnerów obecnych w części wystawowej oraz merytorycznej.  

Już teraz zapraszamy Państwa do uczestnictwa w przyszłorocznej edycji Kongres Menedżera Zdrowia.
Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z konferencji, które znajdują się na samym dole relacji.

Patronat honorowy:

Główni partnerzy spotkania:

Partnerzy spotkania:

Patronat medialny:


Powrót

Galeria:

Mazowieckie Centrum Biznesowe Sp. z o.o.
tel.kom.: 506-421-408 lub 506-421-646
biuro@mcbkonferencje.pl
Projekt i wykonanie: wyszogrodzki.com
© MCB 2014
www.mcbkonferencje.pl