O NAS

Nasza firma zajmuje się organizacją eventów dedykowanych przedstawicielom podmiotów leczniczych.

Konferencje

Wśród naszych najważniejszych wydarzeń należy wymienić takie konferencje jak Forum Menedżerów Służby Zdrowia, Kongres Menedżera Zdrowia czy też Ogólnopolskie Forum Zarządzających w Medycynie.  Zestawienie tematyczne tych spotkań jest efektem stale prowadzonych badań i ankiet wśród menadżerów ochrony zdrowia oraz pracy niezwykle doświadczonych w branży medycznej prelegentów. W programie wydarzeń są zawsze aktualne i wzbudzające największe zainteresowanie tematy m. in. z zakresu prawa,  kompetencji menadżerskich, finansowania, obsługi pacjenta i marketingu medycznego. Szeroko oferowane spektrum tematyczne każdego z wydarzeń  jest możliwe do realizacji dzięki zastosowaniu formuły równoległych sal tematycznych. To uczestnik samodzielnie decyduje o wyborze zagadnień z jakimi chciałby się zapoznać. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną propozycją wydarzeń w zakładce Konferencje. Te spotkania dedykujemy:

  • Kadrze zarządzającej placówek leczniczych
  • Dyrektorom szpitali i przychodni
  • Właścicielom prywatnych podmiotów
  • Lekarzom
  • Osobom odpowiedzialnym za sprzedaż i marketing 

Szkolenia

Zajmujemy się również podnoszeniem kompetencji zawodowych pracowników osób zatrudnionych w podmiotach leczniczych. W naszych spotkaniach uczestniczą nie tylko menedżerowie i dyrektorzy, ale również cały personel. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz współpracy z najlepszymi w Polsce trenerami przeszkoliliśmy blisko 10000 osób reprezentujących podmioty lecznicze. 

Tego typu spotkania oferujemy w dwóch formach:

  • Szkolenia wewnętrzne (zamknięte) - organizowane w oparciu o potrzeby indywidualnego klienta. Są one skierowane wyłącznie dla pracowników Twojej placówki, we wskazanym przez Ciebie miejscu i czasie, z wykorzystaniem sprawdzonych metod i ćwiczeń.
  • Szkolenia otwarte - realizowane w jednym z dostępnych terminów i lokalizacji. Organizowane są dla maksymalnie 20 osób reprezentujących placówki lecznicze. Polecane dla mniejszych podmiotów lub jako szkolenia cykliczne. 

Aktualna propozycja szkoleń udostępniana jest po kontakcie z działem szkoleń (533-163-882, szkolenia@akademiamcb.pl).

Przykładowe realizacje:

Sklep

Wybrane przez nas pozycje książkowe oraz wideo szkolenia dotyczą tematów wzbudzających największe zainteresowanie wśród osób pracujących w podmiotach leczniczych. Oferta skierowana jest do wszystkich osób, które uczestniczą w procesie zarządzania podmiotem medycznym.

Pełny katalog znajduje się w zakładce Sklep.

Subwencja finansowa
Mazowieckie Centrum Biznesowe Sp. z o.o.
tel.kom.: 506-421-408 lub 506-421-646
biuro@mcbkonferencje.pl
Projekt i wykonanie: wyszogrodzki.com
© MCB 2014
www.mcbkonferencje.pl