Dziękujemy za wysyłkę zgłoszenia. Proszę czekać na kontakt od obsługi serwisu.


InformacjeProgramZgłoś swój udział

IV Ogólnopolski Kongres ''Menedżer w Służbie Zdrowiu''

2024-01-25 09:00:00

Już 25 stycznia odbędzie się Ogólnopolski Kongres “Menedżer w Służbie Zdrowiu”Wydarzenie będzie organizowane w Łodzi, w prestiżowym Hotelu Ambasador Premium, ul. Kilińskiego 145.

Kongres jest corocznym wydarzeniem organizowanym przez Mazowieckie Centrum Biznesowe adresowanym do ścisłej kadry zarządzającej placówkami medycznymi. W ramach tego unikalnego wydarzenia zespół ekspertów współpracujący z organizatorem przygotował zestawienie aktualnie wzbudzających największe zainteresowanie zagadnień z obszaru zarządzania podmiotem leczniczym. Wydarzenie jest przygotowane w formule jednodniowej, lecz dzięki zastosowaniu równoległych sal tematycznych proponowane spektrum tematyczne jest niesamowicie obszerne i porusza zagadnienia m. in. z zakresu prawa, marketingu, rozwoju osobistego, zarządzania czy finansowania. W trakcie wydarzenia liczni eksperci prowadzą prelekcję merytoryczne, natomiast w przerwach między wykładami uczestników serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoisk naszych partnerów oraz do skorzystania z serwisu kawowego. 

Data:

25.01.2024

Lokalizacja: 
Hotel Ambasador Premium,
 ul. Kilińskiego 145, 90-315 Łódź

Szczegółowe informacje udzielane są pod numerem: 533-163-882  oraz w zaproszeniach przesyłanych bezpośrednio do placówek medycznych.

Partnerzy:

Patronat honorowy:

Patronat medialny:

Powrót


Mazowieckie Centrum Biznesowe Sp. z o.o.
tel.kom.: 506-421-408 lub 506-421-646
biuro@mcbkonferencje.pl
Projekt i wykonanie: wyszogrodzki.com
© MCB 2014
www.mcbkonferencje.pl