II Kongres Medycyny Polskiej, Warszawa 2014

2014-11-25 18:00:00

25 listopada miał miejsce II Kongres Medycyny Polskiej. Tym razem mieliśmy przyjemność organizować te wydarzenie w Warszawie. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, jak też partnerom konferencji za stworzenie doskonałej atmosfery.

Tradycyjnie spotkanie zostało otwarte przez pana Krzysztofa Machę, eksperta Pracodawców RP oraz wiceprezesa Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych, który podzielił się swoją wiedzą z uczestnikami Kongresu Medycyny Polskiej podczas wykładu pt. “Wyzwania i rekomendacje dla kadry zarządzającej w perspektywie najbliższych lat”. Kolejne wystąpienie było prowadzone przez panią Maria Polakowską, która reprezentowała głównego partnera wydarzenia - Polski Rejestr Statków Certyfikacja. Pani Maria starannie omówiła podejście procesowe w systemach zarządzania, w nawiązaniu do projektu normy 9001:2015. Dalsza część konferencji została podzielona na dwie sesje tematyczne, podczas których uczestnicy mieli szansę wysłuchać zagadnień związanych z nową normą o jakości w sektorze Ochrony Zdrowia EN15224, rewolucją w rehabilitacji, lobbingiem medialnym, dotacjami unijnymi, prawami pacjenta, a także zarządzania siecią w placówkach medycznych. 

Zakończenie wydarzenia zostało powierzone panu Grzegorzowi Glanowskiemu z Uniwersytetu Jagielońskiego, który skrupulatnie wyjaśnił na czym mają polegać nowe zasady kontraktacji NFZ.

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z II Kongresu Medycyny Polskiej. 

Powrót

Galeria:

Członek Klastra Medivite
Mazowieckie Centrum Biznesowe Sp. z o.o.
tel.kom.: 506-421-408 lub 506-421-646
biuro@mcbkonferencje.pl
Projekt i wykonanie: wyszogrodzki.com
© MCB 2014
www.mcbkonferencje.pl