Dental Business Trends, Warszawa 2018

2018-02-02 18:00:00

2 lutego w Warszawie, W Hotelu Czerniewski odbyła się konferencja pod tytułem “Dental Business Trends: Marketing i Praktyka Zarządzania”. 

Wystąpienie otwierające spotkanie było prowadzone przez p. Macieja Gibińskiego z Centrum Doradczego Prawa Medycznego, a dotyczyło zmian związanych z rozporządzeniem unijnym o Ochronie Danych Osobowych. Drugi z wykładów otwierających był prowadzony przez dr Valerio Zanini, który poruszył temat techniki Speed’s, czyli innowacyjnej metody w implantologii. Ostatnim wykładem w części inaugurującej było wystąpienie p. Arkadiusza Buziewicza z Dentim Clinic, który opisał podstawy marketingu gabinetów stomatologicznych..

Po krótkiej przerwie nastąpił podział na dwa, równolegle trwające bloki tematyczne, podczas których zostały omówione zagadnienia dotyczące m.in.: kontroli biofilmu u pacjenta, strategii cenowych, prowadzenia profilu gabinetu stomatologicznego na Facebooku, czy też wzrostu małego biznesu.

Wydarzenie zostało zamknięte wykładami p. Moniki Sienkiewicz (Kluczowe czynniki konkurencji) oraz radcy prawnego Arkadiusza Jóźwika, pt. “Formy wykonywania zawodu lekarza dentysty” oraz “Kontrole Sanepidu w przychodniach i praktykach stomatologicznych”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które uczestniczyły w tym spotkaniu i przyczyniły się do jego sukcesu.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z konferencji, które znajdują się na samym dole relacji.

Patronat medialny:

Partnerzy spotkania:

Powrót

Galeria:

Członek Klastra Medivite
Mazowieckie Centrum Biznesowe Sp. z o.o.
tel.kom.: 506-421-408 lub 506-421-646
biuro@mcbkonferencje.pl
Projekt i wykonanie: wyszogrodzki.com
© MCB 2014
www.mcbkonferencje.pl