Dental Business Trends, Chorzów 2017

2017-10-19 18:00:00

19 października w Chorzowie, w Hotelu Diament Arsenal Palace odbyła się konferencja pod tytułem “Dental Business Trends: Marketing i Praktyka Zarządzania”. Wydarzenie zostało zorganizowane pod patronatem honorowym Stowarzyszenia Liderów Stomatologii Polskiej, a informacje o nim zostały opublikowane w 5 branżowych portalach internetowych oraz czasopismach.

Wystąpienie otwierające spotkanie było prowadzone przez p. Wojciecha Krówczyńskiego, a dotyczyło trendów zmian na rynku usług stomatologicznych. Drugi z wykładów otwierających był prowadzony przez przedstawiciela partnera spotkania, firmy SEYSSO pana Krzysztofa Gałkę, który poruszył temat kontroli biofilmu u pacjenta. Ostatnim wykładem w części inaugurującej była krótka prezentacja partnera motoryzacyjnego, mająca na celu przybliżenie produktów salonu Mercedes-Benz Sosnowiec.

Po krótkiej przerwie nastąpił podział na dwa, równolegle trwające bloki tematyczne, podczas których zostały omówione zagadnienia dotyczące m.in.: marketingu w gabinecie stomatologicznym, dokumentacji medycznej w praktyce lekarza dentysty, ochrony danych osobowych, ozonoterapii, strategii cenowych, a także najczęstszych błędów w dokumentacji. Wykładami, które spotkały się z ogromnym zainteresowaniem były “Skuteczna komunikacja z pacjentem” oraz “Budowanie wizerunku placówki stomatologicznej opartego o wartości”, które prowadził trener mentalny Kamil Lizurej. Równie uważnie, uczestnicy słuchali przedstawiciela Polskiej Akademii NLP, p. Sławomira Raka, który podzielił się z publicznością swoją wiedzą na temat praktycznych sposobów budowania zaufania u pacjenta.

Wydarzenie zostało zamknięte wykładami radcy prawnego Arkadiusza Jóźwika, pt. “Formy wykonywania zawodu lekarza dentysty” oraz “Kontrole Sanepidu i Urzędu Wojewódzkiego w przychodniach i praktykach stomatologicznych”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które uczestniczyły w tym spotkaniu i przyczyniły się do jego sukcesu.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z konferencji, które znajdują się na samym dole relacji.

Patronat honorowy:

Patronat medialny:

Partnerzy spotkania:

Powrót

Galeria:

Członek Klastra Medivite
Mazowieckie Centrum Biznesowe Sp. z o.o.
tel.kom.: 506-421-408 lub 506-421-646
biuro@mcbkonferencje.pl
Projekt i wykonanie: wyszogrodzki.com
© MCB 2014
www.mcbkonferencje.pl