Dental Business Trends, Poznań 2016

2016-12-09 18:00:00

9 grudnia w Poznaniu, w Hotelu Grand Royal odbyła się konferencja pod tytułem “Dental Business Trends: Marketing i Praktyka Zarządzania”. Wydarzenie zostało zorganizowane pod patronatem honorowym Stowarzyszenia Liderów Stomatologii Polskiej, Wielkopolskiej Izby Lekarskiej i Izby Gospodarczej Techników Dentystycznych, a informacje o nim zostały opublikowane w 9 branżowych portalach internetowych oraz czasopismach.

Głównym partnerem spotkania był Nest Bank.

Wystąpienie otwierające spotkanie było prowadzone przez p. Wojciecha Krówczyńskiego, a dotyczyło trendów zmian na rynku usług stomatologicznych. Drugi z wykładów otwierających był prowadzony przez przedstawiciela Stowarzyszenia Liderów Stomatologii Polskiej pana Tomasza Rozwadowskiego, który jest jednym z dwudziestu na świecie specjalistów szkolących w zakresie DSD. W trakcie swojego wystąpienia, mówił o zaletach i praktycznym zastosowaniu Digital Smile Design. Ostatnim wykładem w części inaugurującej była krótka prezentacja głównego partnera wydarzenia, mająca na celu przybliżenie produktów finansowych Nest Banku, z których mogą skorzystać placówki lecznicze.

Po krótkiej przerwie nastąpił podział na dwie, równolegle trwające bloki tematyczne, podczas których zostały omówione zagadnienia dotyczące m.in.: zarządzania w praktyce lekarskiej, dokumentacji medycznej w praktyce lekarza dentysty, ochrony danych osobowych, marketingu, struktury organizacyjnej, uprawnień lekarza dentysty w kontakcie z pacjentem, kontroli sanepidu, a także codziennej profilaktyki stomatologicznej, abrazji powietrznej i sedacji wziewnej.

Wydarzenie zostało zamknięte wykładami p. Piotra Kądzielskiego - Zysk, pt. “Mistrzowska, a profesjonalna obsługa pacjenta - różnice w budowaniu przewagi konkurencyjnej” oraz p. Arkadiusza Jóźwika dotyczącym kontroli Urzędu Wojewódzkiego w stomatologicznych podmiotach leczniczych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które uczestniczyły w tym spotkaniu i przyczyniły się do jego sukcesu.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z konferencji, które znajdują się na samym dole relacji.

Główny Partner spotkania:

Patronat honorowy:

Patronat medialny:

Partnerzy spotkania:

Powrót

Galeria:

Członek Klastra Medivite
Mazowieckie Centrum Biznesowe Sp. z o.o.
tel.kom.: 506-421-408 lub 506-421-646
biuro@mcbkonferencje.pl
Projekt i wykonanie: wyszogrodzki.com
© MCB 2014
www.mcbkonferencje.pl