Dental Clinic 2015, Zarządzanie w Stomatologii

2015-09-18 18:00:00

Dnia 18 września 2015 roku w Katowicach odbyła się konferencja pt.: “Dental Clinic 2015, Zarządzanie w Stomatologii”.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie!

Głównym celem konferencji było podjęcie dyskusji dotyczącej wyzywań przed jakimi stoi kadra zarządzająca podmiotami stomatologicznymi.

Podczas "Dental Clinic 2015, Zarządzanie w Stomatologii" eksperci specjalizujący się w dziedzinach prawa i marketingu, podzielili się z uczestnikami swoją wiedzą oraz doświadczeniami, które ułatwią zarządzanie placówkami. 

W pierwszej części wykładów zostały omówione zagadnienia związane z najważniejszymi zmianami w ustawodawstwie dotyczącym gabinetów dentystycznych, a także wyzwania i rekomendacje dla rynku stomatologicznego.
Po przerwie nastąpił podział na dwie ścieżki tematyczne, podczas których uczestnicy mieli okazję pogłębić swoją wiedzę związaną z komunikacją z pacjentem, nowoczesnymi działaniami marketingowymi, ochroną danych osobowych czy też ochroną wizerunku podmiotu stomatologicznego. 
Ostatnim tematem poruszonym na wydarzeniu była budowa nowoczesnej kliniki stomatologicznej w oparciu o fundusze europejskie.

Podsumowując, w Dental Clinic 2015, Zarządzanie w Stomatologii wzięło udział  12 prelegentów i 15 firm. Informacje o spotkaniu ukazały się w 10 prestiżowych portalach oraz magazynach branżowych. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w wydarzeniu oraz przyczynili się do jego sukcesu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które znajduję się na samym dole relacji. 

Patronat medialny:

Powrót

Galeria:

Członek Klastra Medivite
Mazowieckie Centrum Biznesowe Sp. z o.o.
tel.kom.: 506-421-408 lub 506-421-646
biuro@mcbkonferencje.pl
Projekt i wykonanie: wyszogrodzki.com
© MCB 2014
www.mcbkonferencje.pl