IV Kongres Zarządzania w Ochronie Zdrowia

2018-11-15 18:00:00

15 listopada w Warszawie, w Hotelu Puławska Residence odbyła się czwarta edycja Kongresu Zarządzania w Ochronie Zdrowia. Podczas spotkania odbyły się 25 wykładów, prowadzonych przez 16 prelegentów. W części wystawowej uczestnicy mogli zapoznać się z rozwiązaniami dla branży medycznej 15 wystawców.

Celem tego kongresu była integracja środowiska medycznego, a także umożliwienie wymiany poglądów oraz doświadczeń dotyczących prowadzenia placówki ochrony zdrowia.

Spotkanie zostało zainaugurowane wykładem p. Macieja Gibińskiego, reprezentującego Centrum Doradcze Prawa Medycznego pt.: “Europejskie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych - Sprawdź czy jesteś gotowy”. Drugim omawianym zagadnieniem było kreowanie wizerunku profesjonalnej placówki leczniczej, które zostało poruszone przez p. Aleksandrę Laskowską. Wspólny blok tematyczny kończył się wystąpieniem firmy Kaler pt.“Jak uporać się z kolejkami do rejestracji i gabinetów?”.
Po tych wystąpieniach konferencja została podzielona na cztery równoległe bloki tematyczne, podczas których były omawiane takie zagadnienia jak: Informatyzacja oraz bezpieczeństwo danych, skuteczne zarządzanie placówką medyczną, prawo, kontrole, podatki w branży medycznej, a także obsługa pacjenta.

Konferencję zwieńczały trzy tematy: Optymalizacja kosztów ochrony danych osobowych (prowadzone przez p. Wojciecha Krówczyńskiego), Promocja inna niż reklama (prowadzone przez p. Ilonę Szumicką) oraz Zarządzanie stresem (prowadzone przez p. Aleksandrę Laskowską).

Podsumowując, była to bardzo udana konferencja, a wiedza pozyskana przez uczestników pomoże im w prowadzeniu placówek medycznych. Następna edycja Kongresu Zarządzania w Ochronie Zdrowia odbędzie się w w listopadzie 2019 roku w Warszawie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w wydarzeniu i przyczyniły się do jego sukcesu. 

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z konferencji, które znajdują się na samym dole relacji.

Główny partner:

Główny partner motoryzacyjny:


Partner:

Patronat medialny:

Powrót

Galeria:

Członek Klastra Medivite
Mazowieckie Centrum Biznesowe Sp. z o.o.
tel.kom.: 506-421-408 lub 506-421-646
biuro@mcbkonferencje.pl
Projekt i wykonanie: wyszogrodzki.com
© MCB 2014
www.mcbkonferencje.pl