III Kongres Zarzadzania w Ochronie Zdrowia

2017-11-23 18:00:00

13 listopada w Warszawie, w Hotelu Sangate odbyla sie trzecia edycja Kongresu Zarzadzania w Ochronie Zdrowia. Podczas spotkania odbyły się 22 wykłady, prowadzone przez 17 prelegentów. Informacje na temat Kongresu ukazały się w 17 branżowych portalach oraz czasopismach. W części wystawowej uczestnicy mogli zapoznać się z rozwiązaniami dla branży medycznej 10 wystawców.

Celem tego kongresu była integracja środowiska medycznego, a także umożliwienie wymiany poglądów oraz doświadczeń dotyczących prowadzenia placówki ochrony zdrowia.

Spotkanie zostało zainaugurowane wykładem p. Katarzyny Fortak - Karasińskiej pt.: “Świadczeniodawcy wobec wyzwań prawnych”. Drugim omawianym zagadnieniem była Gospodarka odpadami medycznymi w placówkach służby zdrowia. Po tych wystąpieniach konferencja została podzielona na cztery równoległe bloki tematyczne, podczas których były omawiane takie zagadnienia jak: Informatyzacja oraz bezpieczeństwo danych, skuteczne zarządzanie placówką medyczną, prawo, kontrole oraz współpraca z NFZ, a także obsługa pacjenta.

Konferencję zwieńczały trzy tematy: Aspekty prawne outsourcingu prowadzenia dokumentacji medycznej (prowadzone przez p. Piotra Najbuka z Kancelarii Domański Zakrzewski Palinka), Najczęstsze błędy w ochronie danych osobowych (prowadzone przez p. Macieja Gibińskiego z Centrum Doradczego Prawa Medycznego) oraz Nowe zasady ustalania minimalnego wynagrodzenia pracowników medycznych (prowadzone przez p. Monikę Błońską z Kancelarii Mariański Group).

W opinii wielu uczestników było to jedno z najbardziej wartościowych pod względem merytorycznym spotkań w Polsce, a pozyskana wiedza pozytywnie wpłynie nie tylko na rozwój placówek, a także rozwój osobisty. Następna edycja Kongresu Zarządzania w Ochronie Zdrowia odbędzie się w w listopadzie 2018 roku w Warszawie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w wydarzeniu i przyczyniły się do jego sukcesu. 

Zachecamy do obejrzenia zdjac z konferencji, ktore znajduja sie na samym dole relacji.

Patronat honorowy:

Patronat medialny:

Partnerzy spotkania:

Powrót

Galeria:

Członek Klastra Medivite
Mazowieckie Centrum Biznesowe Sp. z o.o.
tel.kom.: 506-421-408 lub 506-421-646
biuro@mcbkonferencje.pl
Projekt i wykonanie: wyszogrodzki.com
© MCB 2014
www.mcbkonferencje.pl