Forum Menadżerów Służby Zdrowia, Gdańsk 2019

2019-09-19 16:00:00

19 września 2019 roku w Gdańsku, w Hotelu Sadova odbyła się kolejna edycja wydarzenia z cyklu Forum Menadżerów Służby Zdrowia.

Patronat honorowy nad konferencją objęły Okręgowe Izby Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku oraz Słupsku, wydarzenie wsparte zostało patronatami medialnymi ze świata medycyny, a przy organizacji wydarzenia pomogło nam 8 firm obecnych zarówno w części wystawowej jak i merytorycznej. 

Pierwszym wykładem podczas spotkania było wystąpienie p. Patrycji Krótkiej, reprezentującej Kancelarię Prawną Cieciórski Wacławik, która omówiła przegląd zmian w ustawodawstwie polskiego sektora ochrony zdrowia. Druga prelekcja poruszała kwestię teleopieki, a także systemów kolejkowych i przywoławczych, i była prowadzona przez p Janusza Politowskiego z firmy Kaler. Część inauguracyjna była zamknięta przez p. Aleksandrę Laskowską, która omówiła kreowanie wizerunku profesjonalnej placówki leczniczej. Po tych wystąpieniach miała miejsce przerwa kawowa, podczas której zgromadzeni uczestnicy mogli zapoznać się z ofertą partnerów obecnych w części wystawowej. 

W dalszej części spotkania nastąpił podział na dwie ścieżki tematyczne, gdzie równocześnie w dwóch salach zostały poruszone zagadnienia dotyczące m.in. oceny pracowniczej, pozyskiwania pacjenta komercyjnego, systemów zarządzania bezpieczeństwem, Elektronicznej Dokumentacji Medycznej, a także odszkodowań i zadośćuczynień.

Ostatnie wykłady konferencji dotyczyły ochrony danych osobowych oraz naruszenia dóbr osobistych pacjentów, lekarzy i pielęgniarek. Te prelekcje były prowadzone przez ekspertów z Instytutu Specjalistów Prawa Ochrony Zdrowia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym podczas konferencji. 

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z konferencji, które znajdują się na samym dole relacji.

Patronat honorowy:

Partnerzy spotkania:


Patronat medialny:

Powrót

Galeria:

Członek Klastra Medivite
Mazowieckie Centrum Biznesowe Sp. z o.o.
tel.kom.: 506-421-408 lub 506-421-646
biuro@mcbkonferencje.pl
Projekt i wykonanie: wyszogrodzki.com
© MCB 2014
www.mcbkonferencje.pl