Forum Menadżerów Służby Zdrowia, Olsztyn 2019

2019-04-25 19:00:00

25 kwietnia 2019 roku w Olsztynie, w Centrum Konferencyjnym Eranova odbyła się kolejna edycja wydarzenia z cyklu Forum Menadżerów Służby Zdrowia.

Patronat honorowy nad konferencją objęła Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Olsztynie, wydarzenie wsparte zostało patronatami medialnymi ze świata medycyny, a przy organizacji wydarzenia pomogło nam 7 firm obecnych zarówno w części wystawowej jak i merytorycznej. 

Pierwszym wykładem podczas spotkania było wystąpienie p. Moniki Sienkiewicz z firmy Empiria, która przedstawiła sposoby na rozwój placówki medycznej. Druga prelekcja poruszała kwestię teleopieki, a także systemów kolejkowych i przywoławczych, i była prowadzona przez p Janusza Politowskiego z firmy Kaler. Część inauguracyjna była zamknięta przez p. adwokat Magdalenę Dąbrowską, która omówiła naruszenie dóbr osobistych pacjentów, lekarzy i pielęgniarek. Po tych wystąpieniach miała miejsce przerwa kawowa, podczas której zgromadzeni uczestnicy mogli zapoznać się z ofertą partnerów obecnych w części wystawowej. 

W dalszej części spotkania nastąpił podział na dwie ścieżki tematyczne, gdzie równocześnie w dwóch salach zostały poruszone zagadnienia dotyczące m.in. kreatywności i innowacji, systemów zarządzania bezpieczeństwem, zarządzania czasem, pozyskiwania pacjenta komercyjnego, ochrony danych osobowych, udostępniania dokumentacji medycznej oraz błędów medycznych.

Ostatnie wykłady konferencji dotyczyły budowania zaufania pacjenta na podstawie wizerunku internetowego podmiotów leczniczych oraz zabezpieczeń od roszczeń pacjentów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym podczas konferencji. 

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z konferencji, które znajdują się na samym dole relacji. 

Patronat honorowy:

Partnerzy spotkania:

Powrót

Galeria:

Członek Klastra Medivite
Mazowieckie Centrum Biznesowe Sp. z o.o.
tel.kom.: 506-421-408 lub 506-421-646
biuro@mcbkonferencje.pl
Projekt i wykonanie: wyszogrodzki.com
© MCB 2014
www.mcbkonferencje.pl