Forum Menadżerów Służby Zdrowia, Koszalin 2019

2019-04-09 18:00:00

9 kwietnia 2019 roku w Mścicach obok Koszalina, w Hotelu Verde odbyła się kolejna edycja wydarzenia z cyklu Forum Menadżerów Służby Zdrowia.

Patronat honorowy nad konferencją objęła Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Koszalinie, wydarzenie wsparte zostało patronatami medialnymi ze świata medycyny, a przy organizacji wydarzenia pomogło nam 10 firm obecnych zarówno w części wystawowej jak i merytorycznej. 

Konferencja rozpoczęła się od przywitania gości przez przedstawiciela Mazowieckiego Centrum Biznesowego, p. Tomasza Telusa, a także przewodniczącej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Koszalinie, p. Bożeny Wojcikiewicz. Pierwszym wykładem podczas spotkania było wystąpienie p. Aleksandry Laskowskiej, która przedstawiła jak znajomość narzędzi coachingowych wpływa na rozwój zawodowy i społeczny pracowników. Druga prelekcja poruszała kwestię teleopieki, a także systemów kolejkowych i przywoławczych, i była prowadzona przez p Janusza Politowskiego z firmy Kaler. Część inauguracyjna była zamknięta przez p. Przemysława Chojnowskiego z firmy Spektrum, który omówił Ochronę Danych Osobowych. Po tych wystąpieniach miała miejsce przerwa kawowa, podczas której zgromadzeni uczestnicy mogli zapoznać się z ofertą partnerów obecnych w części wystawowej. 

W dalszej części spotkania nastąpił podział na dwie ścieżki tematyczne, gdzie równocześnie w dwóch salach zostały poruszone zagadnienia dotyczące m.in. regulaminu organizacyjnego placówki, Elektronicznej Dokumentacji Medycznej, doboru systemów informatycznych, przywództwa, dotacji unijnych oraz kontroli Sanepidu i Urzędu Wojewódzkiego.

Ostatnie wykłady konferencji były dotyczyły pozyskiwania pacjenta komercyjnego, błędów medycznych oraz zarządzania czasem w pracy menadżera.

Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym podczas konferencji. 

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z konferencji, które znajdują się na samym dole relacji. 

Patronat honorowy:

Partnerzy spotkania:

Powrót
Członek Klastra Medivite
Mazowieckie Centrum Biznesowe Sp. z o.o.
tel.kom.: 506-421-408 lub 506-421-646
biuro@mcbkonferencje.pl
Projekt i wykonanie: wyszogrodzki.com
© MCB 2014
www.mcbkonferencje.pl