Forum Menadżerów Służby Zdrowia, Warszawa 2019

2019-03-21 18:00:00

21 marca 2019 roku w Warszawie, w Hotelu Puławska Residence odbyła się kolejna edycja wydarzenia z cyklu Forum Menadżerów Służby Zdrowia. Wydarzeniem towarzyszącym konferencji było spotkanie Dental Business Trends, dedykowane osobom prowadzącym podmioty stomatologiczne.

Wydarzenie wsparte zostało patronatami medialnymi ze świata medycyny, a przy organizacji wydarzenia pomogło nam 14 firm obecnych zarówno w części wystawowej jak i merytorycznej. Głównym partnerem spotkania był Dealer BMW Bawaria Motors Warszawa.

Konferencja rozpoczęła się wykładem prowadzonym przez mec. Krzysztofa Kupczyńskiego dot. zmian w ustawodawstwie polskiego sektora ochrony zdrowia. Druga prelekcja poruszała kwestię teleopieki, a także systemów kolejkowych i przywoławczych, i była prowadzona przez p Janusza Politowskiego z firmy Kaler. Część ogólna była kontynuowana przez p. Aleksandrę Laskowską, która omówiła temat “Menedżer w roli coacha”, gdzie poruszyła kwestię tego jak znajomość narzędzi coachingowych wpływa na rozwój zawodowy i społeczny. Następnym wykładem było wystąpienie przedstawiciela firmy Play, p. Krzysztofa Króla, na temat najkorzystniejszych rozwiązań dla firm, a część ogólna została zamknięta wykładem dotyczącym Social Media dla branży medycznej, który prowadziła ekspertka do spraw wizerunkowych, p. Karolina GabryśPo tych wystąpieniach miała miejsce przerwa kawowa, podczas której zgromadzeni uczestnicy mogli zapoznać się z ofertą partnerów obecnych w części wystawowej. 

W dalszej części spotkania nastąpił podział na trzy ścieżki tematyczne, z czego jedna była w całości poświęcona prowadzeniu podmiotów stomatologicznych. Uczestnicy spotkania poszerzyli swoją wiedzę na temat Ochrony danych osobowych, roszczeń pacjentów, rozwijania kluczowych kompetencji personelu placówki, zarządzania czasem, decyzji Prezesa UOKiK ws. pokazów handlowych połączonych z badaniami medycznymi, problemu nieodwołanych wizyt, zaufania pacjenta, obowiązkowego wyposażenia gabinetów.

Ostatnie wykłady konferencji odbyły się równocześnie w dwóch salach. W pierwszej zostały poruszone zagadnienia dot. dokonywania strategicznych wyborów w działalności, Elektronicznej Dokumentacji Medycznej, Zasad realizacji umów z NFZ, natomiast w drugiej działań promocyjnych i strategii cenowych w gabinecie stomatologicznym oraz zakaz reklamy lekarzy dentystów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym podczas konferencji. 

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z konferencji, które znajdują się na samym dole relacji. 

Główny Partner spotkania:

Pozostali partnerzy:

Patronat medialny:

Powrót

Galeria:

Członek Klastra Medivite
Mazowieckie Centrum Biznesowe Sp. z o.o.
tel.kom.: 506-421-408 lub 506-421-646
biuro@mcbkonferencje.pl
Projekt i wykonanie: wyszogrodzki.com
© MCB 2014
www.mcbkonferencje.pl