Forum Menadżerów Służby Zdrowia, Kraków 2018

2018-12-11 18:00:00

Dnia 11 grudnia 2018 roku w Krakowie, w Hotelu Best Western Premier, odbyła się ostatnia w 2018 roku konferencja z cyklu Forum Menadżerów Służby Zdrowia. Wydarzeniem towarzyszącym była konferencja z cyklu Dental Business Trends.

Konferencja rozpoczęła się wykładem dot. Europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prowadzonym przez p. Macieja Gibińskiego reprezentującego Centrum Doradcze Prawa MedycznegoDruga prelekcja poruszała kwestię obsługi kolejek do rejestracji i gabinetów i była prowadzona przez Pana Janusza Politowskiego z firmy Kaler, natomiast trzecia, prowadzona przez p. Monikę Sienkiewicz dotyczyła “Zarządzania czasem” przez menadżera podmiotu leczniczego. Po tych wystąpieniach miała miejsce przerwa kawowa, podczas której zgromadzeni uczestnicy mogli zapoznać się z ofertą partnerów obecnych w części wystawowej. 

W dalszej części spotkania nastąpił podział na trzy ścieżki tematyczne, a jedna z nich dotyczyła wyłącznie funkcjonowania podmiotów stomatologicznych. W tych sesjach zostały omówione m.in. zagadnienia certyfikacji systemów zarządzania jakością, elektronicznej dokumentacji medycznej, przeglądu aktualnych programów unijnych, regulaminu organizacyjnego, zarządzania portfolio usług medycznych, strategii cenowych, kontroli Urzędu Wojewódzkiego budowy zaufania pacjenta oraz standardów rekrutacji pracowników, czy też archiwizacji dokumentacji medycznej.

W organizacji wydarzenia naszą firmę wsparło 12 firm obecnych w części wystawowej oraz merytorycznej. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które uczestniczyły w tym spotkaniu i przyczyniły się do jego sukcesu.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z konferencji, które znajdują się na samym dole relacji. 

Partnerzy spotkania:

Patronat medialny:

Powrót

Galeria:

Członek Klastra Medivite
Mazowieckie Centrum Biznesowe Sp. z o.o.
tel.kom.: 506-421-408 lub 506-421-646
biuro@mcbkonferencje.pl
Projekt i wykonanie: wyszogrodzki.com
© MCB 2014
www.mcbkonferencje.pl