Forum Menadżerów Służby Zdrowia, Poznań 2018

2018-10-25 18:00:00

25 października 2018 roku w Poznaniu, w Hotelu De Silva odbyła się kolejna edycja wydarzenia z cyklu Forum Menadżerów Służby Zdrowia.

Wydarzenie wsparte zostało patronatami medialnymi ze świata medycyny, a przy organizacji wydarzenia pomogło nam 10 firm obecnych zarówno w części wystawowej jak i merytorycznej. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Poznaniu.

Konferencja rozpoczęła się wykładem dot. roli menedżera w obliczu kryzysu, prowadzonym przez p. Monikę Sienkiewicz reprezentującą firmę Empiria. Druga prelekcja poruszała kwestię Europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, natomiast trzecia zastosowania nowych technologii w medycynie i była prowadzona przez Pana Janusza Politowskiego z firmy Kaler. Po tych wystąpieniach miała miejsce przerwa kawowa, podczas której zgromadzeni uczestnicy mogli zapoznać się z ofertą partnerów obecnych w części wystawowej. 

W dalszej części spotkania nastąpił podział na dwie ścieżki tematyczne, gdzie równocześnie w dwóch salach zostały poruszone zagadnienia certyfikacji systemów zarządzania jakością, elektronicznej dokumentacji medycznej, zgody pacjenta na zabieg, zdalnej opieki medycznej, przeglądu aktualnych programów unijnych oraz budowania wizerunku placówki medycznej.

Ostatnimi wykładami były Zarządzanie “czasem” dla menadżera podmiotu leczniczego oraz nowe standardy rekrutacji pracowników. Obie prelekcje były prowadzone przez p. Monikę Sienkiewicz.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które uczestniczyły w tym spotkaniu i przyczyniły się do jego sukcesu.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z konferencji, które znajdują się na samym dole relacji. 

Partnerzy spotkania:

Patronat honorowy:

Patronat medialny:

Powrót

Galeria:

Członek Klastra Medivite
Mazowieckie Centrum Biznesowe Sp. z o.o.
tel.kom.: 506-421-408 lub 506-421-646
biuro@mcbkonferencje.pl
Projekt i wykonanie: wyszogrodzki.com
© MCB 2014
www.mcbkonferencje.pl