Forum Menadżerów Służby Zdrowia, Gdańsk 2018

2018-10-11 18:00:00

11 października 2018 roku w Gdańsku, w Hotelu Best Western Arkon Plus odbyła się kolejna edycja wydarzenia z cyklu Forum Menadżerów Służby Zdrowia.

Wydarzenie wsparte zostało patronatami medialnymi ze świata medycyny, a przy organizacji wydarzenia pomogło nam 8 firm obecnych zarówno w części wystawowej jak i merytorycznej.

Konferencja rozpoczęła się wykładem dot. Europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prowadzonym przez Pana Macieja Gibińskiego reprezentującego Centrum Doradcze Prawa Medycznego. Druga prelekcja poruszała kwestię zastosowania nowych technologii w medycynie i była prowadzona przez Pana Janusza Politowskiego z firmy Kaler. Po tych wystąpieniach miała miejsce przerwa kawowa, podczas której zgromadzeni uczestnicy mogli zapoznać się z ofertą partnerów obecnych w części wystawowej. 

W dalszej części spotkania nastąpił podział na dwie ścieżki tematyczne, gdzie równocześnie w dwóch salach zostały poruszone zagadnienia certyfikacji systemów zarządzania jakością, elektronicznej dokumentacji medycznej, błędów w dokumentacji, regulaminu organizacyjnego, zgody pacjenta na zabieg oraz uprawnień personelu medycznego w kontaktach z pacjentem.

Ostatnimi wykładami były Kontrole Sanepidu i Urzędu Wojewódzkiego (p. Maciej Gibiński, Centrum Doradcze Prawa Medycznego) oraz Przegląd perspektyw na dofinansowanie ze środków unijnych (p. Patryk Kropidłowski, AMT Partner).

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które uczestniczyły w tym spotkaniu i przyczyniły się do jego sukcesu.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z konferencji, które znajdują się na samym dole relacji. 

Partnerzy spotkania:

Patronat honorowy:

Patronat medialny:

Powrót

Galeria:

Członek Klastra Medivite
Mazowieckie Centrum Biznesowe Sp. z o.o.
tel.kom.: 506-421-408 lub 506-421-646
biuro@mcbkonferencje.pl
Projekt i wykonanie: wyszogrodzki.com
© MCB 2014
www.mcbkonferencje.pl