Forum Menadżerów Służby Zdrowia, Częstochowa 2018

2018-09-20 18:00:00

20 września 2018 roku, w Częstochowskim Parku Przemysłowo - Technologicznym odbyła się kolejna edycja wydarzenia z cyklu Forum Menadżerów Służby Zdrowia.

Wydarzenie wsparte zostało również licznymi patronatami medialnymi, a przy organizacji wydarzenia pomogło nam 6 firm obecnych zarówno w części wystawowej jak i merytorycznej.

Konferencja rozpoczęła się wykładem dot. aktualnych oraz zbliżających się zmian prawnych w systemie opieki zdrowotnej, prowadzonym przez Pana Tomasza Maciąg reprezentującego Kancelarię Dawid & Partnerzy. Druga prelekcja dotyczyła standardów rekrutacji i była prowadzona przez Panią Monikę Sienkiewicz. Po tych wystąpieniach miała miejsce przerwa kawowa, podczas której zgromadzeni uczestnicy mogli zapoznać się z ofertą partnerów obecnych w części wystawowej. 

W dalszej części spotkania nastąpił podział na dwie ścieżki tematyczne, gdzie równocześnie w dwóch salach zostały poruszone zagadnienia certyfikacji systemów zarządzania jakością, elektronicznej dokumentacji medycznej, doboru systemów informatycznych, zmian w wynagrodzeniach, sukcesji firmy medycznej, czy też uprawnień personelu medycznego w kontaktach z pacjentem, zgody na zabieg oraz budowania zaufania.

Konferencja została zamknięta tematem związanym z Ochroną danych podmiotu leczniczego w kontekście RODO. Był to wykład prowadzony przez p. Dagmarę Jabłońską z Kancelarii Dawid & Partnerzy. Pani mecenas wyjaśniła uczestnikom czym są dane osobowe w ochronie zdrowia, na czym polega przetwarzanie danych osobowych oraz jak powinno się zabezpieczyć medyczne dane osobowe.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które uczestniczyły w tym spotkaniu i przyczyniły się do jego sukcesu.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z konferencji, które znajdują się na samym dole relacji. 

Partnerzy spotkania:

Patronat medialny:

Powrót

Galeria:

Członek Klastra Medivite
Mazowieckie Centrum Biznesowe Sp. z o.o.
tel.kom.: 506-421-408 lub 506-421-646
biuro@mcbkonferencje.pl
Projekt i wykonanie: wyszogrodzki.com
© MCB 2014
www.mcbkonferencje.pl