Forum Menadżerów Służby Zdrowia, Wrocław 2018

2018-09-06 18:00:00

6 września 2018 roku, w Hotelu Q Plus we Wrocławiu odbyła się kolejna edycja wydarzenia z cyklu Forum Menadżerów Służby Zdrowia.

Wydarzenie wsparte zostało również licznymi patronatami medialnymi, a przy organizacji wydarzenia pomogło nam 8 firm obecnych zarówno w części wystawowej jak i merytorycznej.

Konferencja rozpoczęła się wykładem Pana Macieja Gibińskiego na temat Europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. Drugim omawianym tematem było wykorzystywanie ekonomicznych i bezprzewodowych systemów przywoławczych. Tuż przed przerwą odbył się jeszcze jeden wykład, prowadzony przez p. Aleksandrę Laskowską na temat progresu firmy medycznej.

W dalszej części spotkania nastąpił podział na trzy ścieżki tematyczne, gdzie równocześnie w dwóch salach zostały poruszone zagadnienia certyfikacji systemów zarządzania jakością, elektronicznej dokumentacji medycznej, doboru systemów informatycznych, przeglądu aktualnych programów unijnych, nowych standardów rekrutacji, alternatywnych form premiowania pracowników, sukcesji firmy medycznej, czy też zarządzania czasem oraz regulaminu organizacyjnego placówki. 

W popołudniowej sesji wykładów uczestnicy mogli wysłuchać tematów związanych z najczęstszymi błędami w dokumentacji medycznej oraz aspektów prawnych rejestracji medycznej.

Wszystkie tematy cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które uczestniczyły w tym spotkaniu i przyczyniły się do jego sukcesu.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z konferencji, które znajdują się na samym dole relacji. 

Partnerzy spotkania:

Patronat medialny:

Powrót

Galeria:

Członek Klastra Medivite
Mazowieckie Centrum Biznesowe Sp. z o.o.
tel.kom.: 506-421-408 lub 506-421-646
biuro@mcbkonferencje.pl
Projekt i wykonanie: wyszogrodzki.com
© MCB 2014
www.mcbkonferencje.pl