Forum Menadżerów Służby Zdrowia, Łódź 2018

2018-06-14 18:00:00

14 czerwca 2018 roku, w Łodzi, w Centrum Konferencyjnym Rubin, ul. Lodowa 94 odbyła się kolejna edycja wydarzenia z cyklu Forum Menadżerów Służby Zdrowia.

Wydarzenie wsparte zostało licznymi patronatami medialnymi, a przy organizacji wydarzenia pomogło nam 7 firm obecnych zarówno w części wystawowej jak i merytorycznej.

Konferencja rozpoczęła się wykładem Pani Katarzyny Fortak-Karasińskiej, który dotyczył wyzwań prawnych, z którymi borykają się zarządzający podmiotami medycznymi. Drugi wykład był prowadzony przez p. Bartosza Rodaka z Kancelarii Mariański Group, który omawiał odpowiedzialność członków zarządu i kadry menadżerskiej.

W dalszej części spotkania nastąpił podział na dwie ścieżki tematyczne, gdzie równocześnie w dwóch salach zostały poruszone zagadnienia certyfikacji systemów zarządzania jakością, elektronicznej dokumentacji medycznej, doboru systemów informatycznych, błędów medycznych, czy też zastosowania nowych technologii. 

W popołudniowej sesji wykładów uczestnicy mogli wysłuchać tematów związanych z zasadami realizacji umów z NFZ oraz kontroli świadczeniodawcy, a także organizacji i zadań POZ. 
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które uczestniczyły w tym spotkaniu i przyczyniły się do jego sukcesu.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z konferencji, które znajdują się na samym dole relacji.

Partnerzy spotkania:

Patronat medialny:

Powrót

Galeria:

Członek Klastra Medivite
Mazowieckie Centrum Biznesowe Sp. z o.o.
tel.kom.: 506-421-408 lub 506-421-646
biuro@mcbkonferencje.pl
Projekt i wykonanie: wyszogrodzki.com
© MCB 2014
www.mcbkonferencje.pl