Forum Menadżerów Służby Zdrowia, Warszawa 2018

2018-03-22 09:00:00

22 marca 2018 roku, w Hotelu Czerniewski w Warszawie odbyła się kolejna edycja wydarzenia z cyklu Forum Menadżerów Służby Zdrowia.

Wydarzenie wsparte zostało licznymi patronatami medialnymi, a przy organizacji wydarzenia pomogło nam 8 firm obecnych zarówno w części wystawowej jak i merytorycznej.

Konferencja rozpoczęła się wykładem Pani Aleksandry Laskowskiej na temat progresu firmy medycznej poprzez rozwój pracowników. Drugim omawianym tematem była Ochrona danych medycznych w oparciu o Unijne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych.

W dalszej części spotkania nastąpił podział na dwie ścieżki tematyczne, gdzie równocześnie w dwóch salach zostały poruszone zagadnienia certyfikacji systemów zarządzania jakością, elektronicznej dokumentacji medycznej, doboru systemów informatycznych, błędów w dokumentacji medycznej, zniesienia limitów składek ZUS-owskich, sytuacji trudnych w relacjach z pacjentem, a także uzyskiwania zaangażowania pracowników podmiotu leczniczego. 

W popołudniowej sesji wykładów uczestnicy mogli wysłuchać tematów związanych z zastosowaniem nowych technologii w medycynie czy też alternatywnymi formami premiowania pracowników i współpracowników. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które uczestniczyły w tym spotkaniu i przyczyniły się do jego sukcesu.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z konferencji, które znajdują się na samym dole relacji.

Partnerzy spotkania:

Patronat medialny:

Powrót

Galeria:

Członek Klastra Medivite
Mazowieckie Centrum Biznesowe Sp. z o.o.
tel.kom.: 506-421-408 lub 506-421-646
biuro@mcbkonferencje.pl
Projekt i wykonanie: wyszogrodzki.com
© MCB 2014
www.mcbkonferencje.pl