Forum Menadżerów Służby Zdrowia, Rzeszów 2018

2018-02-27 18:00:00

27 lutego 2018 roku, w Hotelu Grein w Rzeszowie odbyła się kolejna edycja wydarzenia z cyklu Forum Menadżerów Służby Zdrowia.

Wydarzenie wsparte zostało również licznymi patronatami medialnymi, a przy organizacji wydarzenia pomogło nam 8 firm obecnych zarówno w części wystawowej jak i merytorycznej.

Konferencja rozpoczęła się wykładem Pani Moniki Sienkiewicz na temat odpowiedzialności i podejmowania decyzji wśród osób prowadzących podmioty lecznicze. Drugim omawianym tematem było wykorzystywanie ekonomicznych i bezprzewodowych systemów przywoławczych. Tuż przed przerwą odbyło się losowanie nagród zasponsorowanych przez firmę Auto - Styl.

W dalszej części spotkania nastąpił podział na dwie ścieżki tematyczne, gdzie równocześnie w dwóch salach zostały poruszone zagadnienia certyfikacji systemów zarządzania jakością, elektronicznej dokumentacji medycznej, doboru systemów informatycznych, błędów w dokumentacji medycznej, wypalenia zawodowego, a także uzyskiwania zaangażowania pracowników podmiotu leczniczego. 

W popołudniowej sesji wykładów uczestnicy mogli wysłuchać tematów związanych z ochroną danych podmiotu leczniczego w kontekście Unijnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, czy też dot. systemów zarządzania. Dużym zainteresowaniem cieszył się wykład, który był prowadzony przez p. Monikę Sienkiewicz. Pani Monika poruszyła kwestie związane z tworzeniem różnorodnych zespołów.

Wszystkie tematy cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które uczestniczyły w tym spotkaniu i przyczyniły się do jego sukcesu.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z konferencji, które znajdują się na samym dole relacji.

Partnerzy spotkania:

Patronat medialny:

Powrót

Galeria:

Członek Klastra Medivite
Mazowieckie Centrum Biznesowe Sp. z o.o.
tel.kom.: 506-421-408 lub 506-421-646
biuro@mcbkonferencje.pl
Projekt i wykonanie: wyszogrodzki.com
© MCB 2014
www.mcbkonferencje.pl