Forum Menadżerów Służby Zdrowia, Kielce 2017

2017-09-07 18:00:00

7 września 2017 roku, w Hotelu Binkowski w Kielcach odbyło się kolejne wydarzenie z cyklu Forum Menadżerów Służby Zdrowia.

Spotkanie zostało zorganizowane pod patronatem honorowym  Stowarzyszenia Menedżerów Opieki Zdrowotnej STOMOZ, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych oraz organizacji Pracodawcy RP, a także wsparte licznymi patronatami medialnymi. Przy organizacji wydarzenia pomogło nam 10 firm obecnych zarówno w części wystawowej jak i merytorycznej.
Konferencja rozpoczęła się wykładem Pana Marcina Zadrożnego reprezentującego firmę ODO24 pt. “Europejskie Rozporządzanie o Ochronie Danych Osobowych. Co zmieni w kontekście branży medycznej?”.
W dalszej części spotkania nastąpił podział na dwie ścieżki tematyczne, gdzie równocześnie w dwóch salach zostały poruszone zagadnienia systemów zarządzania jakością w kontekcie wymagań rozporządzania RODO, doboru systemu informatycznego do potrzeb placówki leczniczej, przewagi konkurencyjnej i zaangażowania pracowników jak również obowiązków menadżera jako zarządzającego.

Popołudniowa sesja wykładów również odbywała się w dwóch równoległych salach, a uczestnicy mogli wysłuchać wykładów na temat m.in. nowego wydania normy ISO 9001:2015, Elektronicznej Dokumentacji Medycznej, Sukcesji firmy medycznej.

Wszystkie tematy cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które uczestniczyły w tym spotkaniu i przyczyniły się do jego sukcesu.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z konferencji, które znajdują się na samym dole relacji.

Patronat honorowy:

Patronat medialny:

Partnerzy spotkania:

Powrót

Galeria:

Członek Klastra Medivite
Mazowieckie Centrum Biznesowe Sp. z o.o.
tel.kom.: 506-421-408 lub 506-421-646
biuro@mcbkonferencje.pl
Projekt i wykonanie: wyszogrodzki.com
© MCB 2014
www.mcbkonferencje.pl