Forum Menadżerów Służby Zdrowia, Toruń 2017

2017-06-08 18:00:00

8 czerwca 2017 roku, w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu odbyło się kolejne wydarzenie z cyklu Forum Menadżerów Służby Zdrowia.

Spotkanie zostało zorganizowane pod patronatem honorowym  Stowarzyszenia Menedżerów Opieki Zdrowotnej STOMOZ, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych oraz organizacji Pracodawcy RP, a także wsparte licznymi patronatami medialnymi. Przy organizacji wydarzenia pomogło nam 7 firm obecnych zarówno w części wystawowej jak i merytorycznej. 

Konferencja rozpoczęła się wykładem Pana Michała Mrówki pt. “Europejskie Rozporządzanie o Ochronie Danych Osobowych. Co zmieni w kontekście branży medycznej?”. Część ogólna została zamknięta przez przedstawiciela firmy ZUK Know How, p. Michała Roślewskiego, który poruszył temat zarządzania placówką medyczną przy wykorzystaniu dostępnych narzędzi informatycznych.

W dalszej części spotkania nastąpił podział na dwie ścieżki tematyczne, gdzie równocześnie w dwóch salach zostały poruszone zagadnienia z zakresu Elektronicznej Dokumentacji Medycznej, projektu ustawy o jakości w ochronie zdrowia i bezpieczeństwie pacjenta, doboru systemu informatycznego do potrzeb placówki leczniczej, praw pacjenta, zgody na udzielanie świadczeń zdrowotnych oraz certyfikacji systemów zarzadzania w ochronie zdrowia. 

Popołudniowa sesja wykładów również odbywała się w dwóch równoległych salach, a uczestnicy mogli wysłuchać wykładów na temat m.in. kluczowych zmian wg normy ISO 9001:2015, budowania przewagi rynkowej i wizerunku placówki przyjaznej pacjentowi, wykorzystania stresu do zwiększenia efektywności pracy, sukcesji firmy medycznej czy też obowiązków menadżera jako zarządzającego podmiotem leczniczym

Wszystkie tematy cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które uczestniczyły w tym spotkaniu i przyczyniły się do jego sukcesu.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z konferencji, które znajdują się na samym dole relacji.

Partnerzy spotkania:

Patronat honorowy:

Patronat medialny:

Powrót

Galeria:

Członek Klastra Medivite
Mazowieckie Centrum Biznesowe Sp. z o.o.
tel.kom.: 506-421-408 lub 506-421-646
biuro@mcbkonferencje.pl
Projekt i wykonanie: wyszogrodzki.com
© MCB 2014
www.mcbkonferencje.pl